Deniz Fahri-Barış Kalfaoğlu İkilisi Türkiye Ralli Şampiyonası’nda

En son güncellendiği tarih: 12 Nis 2018

Geçtiğimiz sezonu pilotlarda üçüncü sırada tamamlayan Deniz Fahri ile Co-pilotlarda sezonu ikinci sırada tamamlayan Barış Kalfaoğlu ikilisinin yanısıra geçtiğimiz sezon 3 yarışa katılarak başarılı performans sergileyen Bora Manyera-Cem Çerkez ikilisi, bu sezon Türkiye Ralli Şampiyonası’nda mücadele etme kararı aldı.

Türkiye’nin en köklü takımlarından Castrol Ford Team Türkiye ile yarışacak olan ekiplerimiz, Türkiye Ralli Şampiyonası’nın yanısıra Avrupa Ralli Şampiyonası’nın 15-17 Haziran 2018 tarhileri arasında Kıbrıs’ta yapılacak dördüncü ayağında da mücadele edecekler. 7 yıllık aranın ardından Dünya Ralli Şampiyonası’na geri dönen “Rally Turkey” de 13-16 Eylül tarihleri arasında Muğla Marmaris’te yapılacak ve ekiplerimiz bu yarışta da boy gösterecek.

Zorlu bir takvim ile ülkemizi Türkiye’de temsil edecek olan ekiplerimizin ilk sınavı, 5-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında Avrupa Ralli Kupası’na dahil Rally Phrygia olacak. Rally Phrygia, Eskişehir Otomobil Sporları Kulübü tarafından Eskişehir, Kütahya, Bilecik bölgesinde organize edilecek.33 görüntüleme0 yorum